The polls have closed and the votes have and are continuing to be counted from Election Day 2022.

Here are the preliminary rolling results of the local elections and elections that have local connections stemming from ongoing tallies from the New Jersey Division of Elections, Monmouth County Clerk's/Elections Offices, and the Ocean County Clerk's/Elections Offices.

Keep checking back as this results page continues to be updated.

Here are how the Election Day 2022 results look as they pertain to votes across Monmouth County and Ocean County in New Jersey.

Federal Election Races:

2nd Congressional District (Atlantic, Cape May, Cumberland, Salem, part of Gloucester, and part of Ocean).

PROJECTED WINNER: JEFF VAN DREW.

Republican -- Jeff Van Drew.

Democrat -- Tim Alexander.

Libertarian -- Michael Gallo.

Not For Sale -- Anthony Parisi Sanchez.

3rd Congressional District (part of Burlington, part of Mercer, part of Monmouth).

PROJECTED WINNER: ANDY KIM.

Democrat -- Andy Kim.

Republican -- Bob Healey.

Libertarian -- Christopher Russomanno.

God Save America -- Gregory Sobocinski.

4th Congressional District (part of Ocean, part of Monmouth).

PROJECTED WINNER: CHRIS SMITH.

Republican -- Chris Smith.

Democrat -- Matthew Jenkins.

Libertarian -- Jason Cullen.

Progress With Pam -- Pam Daniels.

We The People -- David Schmidt.

No Slogan Filed -- Hank Schroeder.

6th Congressional District (part of Middlesex, part of Monmouth).

PROJECTED WINNER: FRANK PALLONE.

Democrat -- Frank Pallone Jr..

Republican -- Sue Kiley.

Move Everyone Forward -- Eric Antisell.

Libertarian -- Tara Fisher.

New Jersey First -- Inder Jit Soni.

Ocean County - County Races: 

Ocean County Sheriff.

Republican -- Mike Mastronardy.

Democrat -- Salvatore Frascino.

PROJECTED WINNER: MIKE MASTRONARDY.

Ocean County Commissioners (Vote Two).

Republican -- Virginia "Ginny" Haines, John "Jack" Kelly.

Democrat -- Catherine Paura, Roxanne Barnes.

PROJECTED WINNER: GINNY HAINES, JACK KELLY.

Ocean County - Municipal Races: 

Get our free mobile app

Barnegat Light.

Mayor:

Republican -- Kirk Larson.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: KIRK LARSON.

Council (Vote For Two):

Republican -- Sam Alloway, Frank Mikuletzky.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: SAM ALLOWAY, FRANK MIKULETZKY.

Barnegat.

Township Committee (Vote For One):

Republican -- Albert Bille.

Democrat -- Charles Cunliffe.

PROJECTED WINNER: ALBERT BILLE.

Bay Head.

Council (Vote For Two):

Republican --Holly MacPherson, Robert Jones.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: HOLLY MACPHERSON, ROBERT JONES.

Beach Haven.

Council (Vote For Two):

Kitty For Council -- Catherine Snyder.

Independent -- John Hailperin.

Beach Haven First -- Robert Scott Cunningham.

Independent -- William Burris, Jr.

Community, Integrity, Commitment -- Jaime Baumiller.

PROJECTED WINNER: CATHERINE SNYDER, JAIME BAUMILLER.

Beachwood.

Council (Vote For Two):

Republican -- Edward Zakar, Gerald LaCrosse.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: EDWARD ZAKAR, GERALD LACROSSE.

Eagleswood.

Township Committee (Vote For One):

Republican -- Michael Pasternak.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: MICHAEL PASTERNAK.

Island Heights.

Mayor:

Progress Respect For Tradition -- E. Steven Doyle.

Council (Vote For Two): E. STEVEN DOYLE.

Quality of Life Open Space Recreation -- Alan Fumo.

Continue The Progress -- Robert Baxter.

PROJECTED WINNER: ALAN FUMO, ROBERT BAXTER.

Jackson.

Mayor:

Experience Leadership United Moving Jackson Forward -- Michael Reina.

Homegrown Leadership Working For Jackson -- Martin Flemming, III.

PROJECTED WINNER: MICHAEL REINA.

Council (Vote For Two):

Experience Leadership United Moving Jackson Forward -- Jennifer Kuhn, Scott Sargent.

Homegrown Leadership Working For Jackson -- Andrew Kern, Samara O'Neill.

PROJECTED WINNER: JENNIFER KUHN, SCOTT SARGENT.

Lacey.

Township Committee Three-Year Term (Vote For Two):

Republican -- Steven Kennis, Peter Curatolo.

Democrat -- Edward Kownacki, Erik Mazur.

Green Party -- Barry Bendar.

No Strings Attached -- Regina Discenza.

PROJECTED WINNER: STEVEN KENNIS, PETER CURATOLO.

Township Committee Unexpired One Year Term (Vote For One):

Republican -- Peggy Sue Juliano.

Democrat -- Shawn Judson.

PROJECTED WINNER: PEGGY SUE JULIANO.

Lakehurst.

Council Three Year Term (Vote For Two):

Republican -- Steven Oglesby, Brian Dimeo.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: STEVEN OGLESBY, BRIAN DIMEO.

Council Unexpired Two Year Term (Vote For One): 

Republican -- Bernadette Dugan.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: BERNADETTE DUGAN.

Lakewood.

Township Committee Three Year Term (Vote For One):

Republican -- Albert Akerman.

Democrat -- Mordechai Gross.

PROJECTED WINNER: ALBERT AKERMAN.

Lavellette.

Mayor: 

Republican -- Walter LaCicero.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: WALTER LACICERO.

Council (Vote For Two): 

Republican -- Robert Lamb, Michael Stogdill.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: ROBERT LAMB, MICHAEL STOGDILL.

Little Egg Harbor.

Township Committee (Vote For One):

Republican -- Kenneth Laney, Jr.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: KENNETH LANEY, JR.

Manchester.

Mayor:

Manchester Deserves Better -- Ken Seda.

Manchester First - Continued Good Government -- Robert Hudak.

The Right Choice For Manchester -- Robert Arace.

PROJECTED WINNER: ROBERT HUDAK.

Council (Vote For Two):

Manchester Deserves Better -- Gloria Adkinson, Kaaren Sugan.

Manchester First - Continued Good Government -- Joan Brush, Timothy Poss.

The Right Choice For Manchester -- Joseph Hankins, Roxanne Conniff.

PROJECTED WINNER: JOAN BRUSH, TIMOTHY POSS.

Mantoloking.

Mayor: 

Republican -- E. Laurence White.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: E. LAURENCE WHITE.

Council (Vote For Two):

Republican -- Barbara Hood Benz, Joseph Celentano.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: BARBARA HOOD BENZ, JOSEPH CELENTANO.

Ocean Gate.

Mayor:

Republican -- Robert "Bob" Curtain.

Democrat -- Denis Stagliano.

PROJECTED WINNER: ROBERT CURTAIN.

Council (Vote For Two):

Republican -- Joella Nicastro, Robert Livingston.

Democrat -- James McGrath, Robert Waldron, Jr.

Moving Forward Together -- Robert "Woody" Vassallo, Richard Piscal.

PROJECTED WINNER: JOELLA NICASTRO, JAMES MCGRATH.

Ocean Township.

Township Committee (Vote For One):

Republican --Ben LoParo.

Democrat -- Carla Lounsbury.

PROJECTED WINNER: BEN LOPARO.

Pine Beach.

Council (Vote For Two):

Republican -- Barry Wieck, Raymond Newman.

Democrat -- No Nominations Made.

Vote For Hess -- Eric Hess.

PROJECTED WINNER: RAYMOND NEWMAN, BARRY WIECK.

Plumsted.

Township Committee (Vote For Two):

Republican -- Herbert Marinari, Robert Bowen.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: HERBERT MARINARI, ROBERT BROWN.

Point Pleasant Beach.

Council (Vote For Two):

Republican -- Doug Vitale, Arlene Testa.

Democrat -- Ernest "EJ" Geiger.

PROJECTED WINNER: DOUG VITALE, ARLENE TESTA.

Point Pleasant Borough.

Mayor:

Republican -- Robert Sabosik.

Democrat -- No Nominations Made.

Time For Change -- William "Bill" Borowsky.

PROJECTED WINNER: ROBERT SABOSIK.

Council (Vote For Two):

Republican -- Joseph Furmato, Jr., Charlene Archer.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: JOSEPH FURMATO, JR., CHARLENE ARCHER.

Seaside Heights.

Council (Vote For Two):

Republican -- Rich Tompkins, Vito Ferrone.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: RICH TOMPKINS, VITO FERRONE.

Seaside Park.

Council (Vote For Two):

Republican -- Ray Amabile, Gina Condos.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: RAY AMABILE, GINA CONDOS.

Ship Bottom.

Mayor:

Republican --William Huelsenbeck.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: WILLIAM HUELSENBECK.

Council (Vote For Two):

Republican -- Tom Tallon, Robert Butkus.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: TOM TALLON, ROBERT BUTKUS.

South Toms River.

Mayor:

Republican -- Oscar Cradle.

Democrat -- Debra Di Donato.

PROJECTED WINNER: OSCAR CRADLE.

Council (Vote For Two):

Republican -- Tonya Mosley, Thomas Rolzhausen.

Democrat -- Jameal Calhoun, Robert Hailey.

PROJECTED WINNER: TANYA MOSLEY, THOMAS ROLZHAUSEN.

Stafford.

Council (Vote For One):

Republican --Steven Esposito.

Democrat -- Ellyn Hill.

PROJECTED WINNER: STEVEN ESPOSITO.

Surf City.

Council Three Year Term (Vote For Two):

Republican -- Jacqueline Siciliano, Peter Hartney.

Democrat -- John Bashwiner.

PROJECTED WINNER: JACQUELINE SICILIANO, PETER HARTNEY.

Council Unexpired One Year Term (Vote For One):

Republican -- John McMenamin.

Democrat -- Lydia Bashwiner.

PROJECTED WINNER: JOHN MCMENAMIN.

Tuckerton.

Mayor:

Republican -- Susan Marshall.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: SUSAN MARSHALL.

Council (Vote For One):

Republican -- Samuel Colangelo.

Democrat -- Suzanne Taylor.

Faith Family Freedom -- William Townsend.

PROJECTED WINNER: SAMUEL COLANGELO, SUZANNE TAYLOR.

Monmouth County - County Races: 

Get our free mobile app

New Jersey State Assembly -- 12th Legislative District.

Republican -- Alexander Sauickie III

Democrat -- Paul Sarti.

PROJECTED WINNER: ALEXANDER SAUICKIE.

Monmouth County Sheriff.

Republican -- Shaun Golden.

Democrat -- Larry Luttrell.

Non-Partisan Independent -- Joshua Leinsdorf.

PROJECTED WINNER: SHAUN GOLDEN.

Monmouth County Commissioner.

Republican  -- Thomas "Tom" Arnone, Dominick "Nick" DiRocco.

Democrat -- Kristal Dias, Bonnie Kass-Viola.

PROJECTED WINNER: TOM ARNONE, NICK DIROCCO.

Monmouth County - Municipal Races: 

Get our free mobile app

Allenhurst.

Commissioner (Vote For One):

Independent -- Richard Cumiskey.

PROJECTED WINNER: RICHARD CUMISKEY.

Allentown.

Council (Vote For Two):

Republican -- No Nominations Made.

Democrat -- No Nominations Made.

Allentown Together -- Daniel Payson.

Allentown First Committee -- Martha A. Johnson.

PROJECTED WINNER: DANIEL PAYSON, MARTHA JOHNSON.

Asbury Park.

Mayor:

Felicia Simmons 4 Asbury Park -- Felicia Simmons

When People Rise, The Community Thrives -- Sonja Mack

Asbury Together -- John Moor 

PROJECTED WINNER: JOHN MOOR.

Council-At-Large (Vote For One):

One Vision, One Asbury Park -- Angela Ahbez-Anderson

Asbury Together -- Jesse Kendle

PROJECTED WINNER: ANGELA AHBEZ-ANDERSON.

Atlantic Highlands.

Council (Vote For Two):

Republican -- Stephen Boracchia, Brian Boms.

Democrat -- Eileen F. Cusack, Vito Colasurdo.

PROJECTED WINNER: STEPHEN BORACCHIA, BRIAN BOMS.

Belmar.

Mayor:

Republican -- Mark Walsifer.

Democrat -- Gerald A. Buccafusco.

PROJECTED WINNER: GERALD BUCCAFUSCO.

Council (Vote For Two):

Republican --James McCracken, Katrina Clapsis.

Democrat -- Maria Rondinaro, Mark Levis.

PROJECTED WINNER: MARIA RONDINARO, MARK LEVIS.

Bradley Beach.

Council-At-Large (Vote For Four):

Fariness, Transparency, Standing Up For Residents -- John Weber

Progress Over Politics -- Deborah Bruynell, Thomas Gavin.

Independent -- Randy Bonnell.

Bradley Beach Together --Meredith DeMarco.

Experienced Rational Leadership -- Tim Sexsmith.

Kindness and Truth, Preserving Bradley Beach -- Jane DeNoble, Al Gubitosi.

PROJECTED WINNER: MEREDITH DEMARCO, JOHN WEBER, JANE DENOBLE, AL GUBITOSI.

Brielle.

Council (Vote For Two):

Republican -- Michael A. Gianforte, Cort W.Gorham.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: MICHAEL GIANFORTE, CORT GORHAM.

Colts Neck.

Committee (Vote For One):

Republican --Sue Fitzpatrick.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: SUE FITZPATRICK.

Eatontown.

Mayor:

Republican -- Mark W. Regan

Democrat -- Anthony Talerico, Jr.

PROJECTED WINNER: ANTHONY TALERICO, JR.

Council (Vote For Two):

Republican -- Kevin Gonzalez, Maria Grazia Escalante.

Democrat -- Virginia M. East, Meir Araman.

PROJECTED WINNER: VIRGINIA EAST, MEIR ARAMAN.

Englishtown.

Council (Vote For Two):

Republican -- Wayne Krawiec, Meaghan Lewis.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: WAYNE KRAWIEC, MEAGHAN LEWIS.

Fair Haven.

Mayor:

Repubican -- Josh Halpern

Democrat -- Christopher Rodriguez

PROJECTED WINNER: JOSH HALPERN.

Council (Vote For Two):

Republican -- Kristen Hoey, Andrew "Drew" LaBarbera.

Democrat -- Meghan Chrisner-Keefe, Michael McCue.

PROJECTED WINNER: KRISTEN HOEY, ANDREW LABARBERA.

Farmingdale.

Council (Vote For Two):

Republican -- Colleen Sagan, George Dyevoich.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: COLLEEN SAGAN, GEORGE DYEVOICH.

Freehold Borough.

Council (Vote For Two):

Republican -- No Nominations Made.

Democrat -- Margaret Rogers, Adam Reich.

PROJECTED WINNER: MARGARET ROGERS, ADAM REICH.

Freehold Township.

Committee (Vote For One):

Republican --Maureen Fasano.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: MAUREEN FASANO.

Hazlet Township.

Committee Full-Term (Vote For Two):

Republican -- Robert Preston, Jr., James A. Cavuto.

Democrat -- Danielle Roth, David Personette.

PROJECTED WINNER: ROBERT PRESTON, JR., JAMES CAVUTO.

Committee Unexpired Two Year Term (Vote For One):

Republican --Peter Terranova

Democrat -- Lucille A. Lo Sapio

PROJECTED WINNER: PETER TERRANOVA.

Highlands.

Mayor:

We Are All In This Together -- Carolyn Broullon

Residents of Highlands -- Michael J. Warren

PROJECTED WINNER: CAROLYN BROULLON.

Holmdel.

Committee (Vote For Two):

Republican -- Kimberley LaMountain, Brian Foster.

Democrat -- No Nominations Made.

Independent -- Rajesh Mohan, Julie Roth.

PROJECTED WINNER: KIMBERLY LAMOUNTAIN, BRIAN FOSTER.

Howell.

Council-At-Large (Vote For Three):

Republican -- Fred Gasior, Susan Fischer, Ian Nadel.

Democrat -- John "Bon" Bonevich, J. Randy Bishop, Denise King.

PROJECTED WINNER: FRED GASIOR, SUSAN FISCHER, IAN NADEL.

Interlaken.

Council (Vote For Two):

Republican -- John Rush Butler, Leonard Blasucci, Jr.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: JOHN RUSH BUTLER, LEONARD BLASUCCI, JR.

Keyport.

Mayor:

Republican -- Rose P. Araneo

Democrat -- Victoria Pacheco

PROJECTED WINNER: ROSE ARANEO.

Council (Vote For Two):

Republican -- Cathleen Reilly, Melissa Vecchio.

Democrat -- Delia Sosa McDermott, Danielle Mastropiero.

PROJECTED WINNER: CATHLEEN REILLY, MELISSA VECCHIO.

Lake Como.

Mayor:

Republican -- No Nominations Made.

Democrat -- Kevin Higgins.

PROJECTED WINNER: KEVIN HIGGINS.

Council (Vote For Two):

Republican -- No Nominations Made.

Democrat -- Douglas Witte, Hawley Scull.

PROJECTED WINNER: DOUGLAS WITTE, HAWLEY SCULL.

Little Silver.

Council (Vote For Two):

Republican -- Donald Galante, Douglas Christensen.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: DONALD GALANTE, DOUGLAS CHRISTENSEN.

Manalapan.

Committee (Vote For Two):

Republican -- Mary Ann Musich, Eric Nelson.

Democrat -- Lisa Lenn, Jamie Herr.

PROJECTED WINNER: MARY ANN MUSICH, ERIC NELSON.

Manasquan.

Council (Vote For Two):

Republican -- Bruce D. Bresnahan, Gregg Olivera.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: BRUCE BRESNAHAN, GREGG OLIVERA.

Matawan.

Council (Vote For Two):

Republican -- Richard Galasso, Florence Hult.

Democrat -- Brian Livesey, Steven Russell.

PROJECTED WINNER: BRIAN LIVESEY, STEVEN RUSSELL.

Middletown.

Committee (Vote For Two):

Republican -- Rick Hibell, Kevin Settembrino.

Democrat -- Rocky Rios, Paige Gregorio.

PROJECTED WINNER: RICK HIBELL, KEVIN SETTEMBRINO.

Millstone.

Committee (Vote For One):

Republican -- Albert Ferro

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: ALBERT FERRO.

Neptune City.

Council (Vote For Two):

Republican -- Brian J. Thomas, Danielle Pappas.

Democrat -- John Pietrunti, David H. Calhoun.

PROJECTED WINNER: BRIAN THOMAS, DANIELLE PAPPAS.

Neptune Township.

Committee (Vote For Two):

Republican --Rachael Stolte, Shannon Kelly.

Democrat -- Robert Lane, Jr., Tassie D. York.

PROJECTED WINNER: ROBERT LANE, JR., TASSIE YORK.

Oceanport.

Council (Vote For Two):

Republican -- Keith Salnick. No Other Nominations Made.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: KEITH SALNICK.

Red Bank.

Mayor:

Republican --No Nominations Made.

Democrat -- William J. Portman.

PROJECTED WINNER: WILLIAM PORTMAN.

Council (Vote For Two):

Republican -- Mark D. Taylor, Jonathan Penney.

Democrat -- Angela Mirandi, John L. Jackson.

PROJECTED WINNER: ANGELA MIRANDI, JOHN JACKSON.

Roosevelt.

Council (Vote For Two):

Republican -- No Nominations Made.

Democrat -- Michael B. Hamilton, Contance J. Herrstrom.

PROJECTED WINNER: MICHAEL HAMILTON, CONTANCE HERRSTROM.

Rumson.

Council (Vote For Two):

Republican -- Michael F. Lospinuso, James C. Kingsbery.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: MICHAEL LOSPINUSO, JAMES KINGSBERY.

Sea Bright.

Council (Vote For Two):

Republican -- Samuel A. Catalano, Marcela Rincon Tomasetta.

Democrat -- No Nominations Made.

Sea Bright Independents -- Heather Gorman.

PROJECTED WINNER: SAMUEL CATALANO, MARCELA RINCON TOMASETTA.

Sea Girt.

Council (Vote For Two):

Republican -- Bryan Perry, Tom Downey.

Democrat -- Jane Boyle. No Other Nominations Made.

PROJECTED WINNER: BRYAN PERRY, TOM DOWNEY.

Shrewsbury Borough.

Mayor:

Republican -- Erik Anderson.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: ERIK ANDERSON.

Council Full Term (Vote For Two):

Republican -- Jason N. Sena, Deidre DerAsadourian.

Democrat -- Carol P. Loeffler, Donald J. Sena.

PROJECTED WINNER: JASON SENA, DEIDRE DERASADOURIAN.

Council One Year Unexpired Term (Vote For One):

Republican -- Jaclyn R. Woehnker.

Democrat -- Judith A. Kramer.

PROJECTED WINNER: JACYLYN WOEHNKER.

Shrewsbury Township.

Committee (Vote For One):

Republican -- Robin LB Kane.

Democrat -- Glenwood J. Puhak.

PROJECTED WINNER: GLENWOOD PUHAK.

Spring Lake.

Council (Vote For Two):

Republican -- Edwin J. Hale, Joseph T. Erbe, Jr.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: EDWIN HALE, JOSEPH ERBE, JR.

Spring Lake Heights.

Council (Vote For Two):

Republican -- William K. Graetz, Christopher Willms.

Democrat -- No Nomination Made.

PROJECTED WINNER: WILLIAM GRAETZ, CHRISTOPHER WILLMS.

Union Beach.

Council (Vote For Two):

Republican -- Albert Lewandowski, Anthony Cavallo

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: ALBERT LEWANDOWSKI, ANTHONY CAVALLO.

Upper Freehold Township.

Committee (Vote For Two):

Republican -- LoriSue H. Mount, Stanley Moslowski, Jr.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: LORISUE MOUNT, STANLEY MOSLOWSKI, JR.

Wall.

Committee (Vote For Two):

Republican -- Kevin P. Orender, Timothy J. Clayton.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: KEVIN ORENDER, TIMOTHY CLAYTON.

West Long Branch.

Mayor:

Republican -- Janet W. Tucci

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: JANET TUCCI.

Council (Vote For Two):

Republican -- James P. Gomez, Stephen Bray.

Democrat -- No Nominations Made.

PROJECTED WINNER: JAMES GOMEZ, STEPHEN BRAY.

The School Board races results for Monmouth County and Ocean County and the Ballot Questions are listed separately on our website and app.

LOOK: What major laws were passed the year you were born?

Data for this list was acquired from trusted online sources and news outlets. Read on to discover what major law was passed the year you were born and learn its name, the vote count (where relevant), and its impact and significance.

100 Best Jersey Shore Beach Views

20 Succulent New Jersey Seafood Restaurants too Sensational Not to Try

More From Beach Radio